نمایشگاه اکسپو بزرگترین و مهم ترین رویداد نمایشگاهی در سطح جهان می باشد که هر پنج سال یکبار در یکی از کشورها برگزار می گردد.

نمایشگاه اکسپو عموماً برای به نمایش گذاشتن برترین دستاوردها در زمینه فناوری، تکنولوژی، معماری و نوآوری از کشورهای مختلف می باشد و تقریباً هر یک از کشورها غرفه ای در این نمایشگاه دارند.

در سال ۲۰۲۰ و همزمان با پنجاهمین سالگرد تاسیس حکوت امارات قرار بود یکی از پر زرق و برق ترین نمایشگاه های اکسپو در کشور امارات و شهر دبی برگزار شود که بدلیل شیوع بیماری کرونا برگزاری آن با تاخیر و در سال ۲۰۲۱ انجام گرفت.

جالب است بدانید این نمایشگاه برای نخستین بار در خاورمیانه، آفریقا و جنوب آسیا انجام می گیرد. پیش بینی می شود میلیون ها نفر از سراسر جهان در این رویداد بزرگ شرکت کنند و سود هنگفتی را نصیب دولت امارات کند.

در نمایشگاه اکسپو دبی سرگرمی های متنوعی در انتظار بازدید کنندگان می باشد و تقریباً همه از این سرگرمی ها بهره خواهند برد. اپرا، تئاتر، کنسرت موسیقی، نمایش آکروبات، آتش بازی و بسیاری موارد دیگر در کنار ۱۹۲ پاویلیون Pavilion کشورهای مختلف قرار گرفته اند تا اوقاش خوشی برای شما فراهم سازند. شاید مدت یک روز به هیچ عنوان زمان کافی برای بازدید از کل نمایشگاه اکسپو دبی نباشد و مجمبور شوید حداقل دو روز را برای بازدید از این نمایشگاه اختصاص دهید از این رو در وبسایت DubaiDiscount بلیت های بازدید بیشتر از یک روز را نیز در اختیار شما قرار داده ایم.

نمایشگاه اکسپو دبی علاوه بر بازدید از فرهنگ کشورهای مختلف، زمینه آشنایی با طعم غذاهای دیگر کشورها را نیز در اختیار شما قرار می دهد.

جهت مشاهده نقشه نمایشگاه اکسپو دبی کلیک کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ماچت در واتساپسبد خرید