برای سفر به دبی چقدر پول ببریم؟

هزینه سفر به دبی

چقدر پول با خودمان به دبی ببریم؟ آیا از هزینه های سفر به دبی مطلع هستید؟ یکی از پرسش هایی که ذهن گردشگران را در هنگام سفر به دبی به خود مشغول کرده است، هزینه سفر به این شهر می باشد. در این مقاله از دبی دیسکانت قصد داریم به این پرسش که برای سفر به دبی چقدر پول ببریم پاسخ دهیم و هزینه های این سفر را از ابعاد مختلف بررسی نماییم.

برای پنج روز اقامت در این شهر هر فرد باید حدودا ۵۰۰ دلار به همراه داشته باشند که این مبلغ در سفرهای دو نفره ۹۵۰ دلار آمریکا تخمین زده شده است. فراموش نکنید که سبک سفر شما، هزینه های سفر را تحت تاثیر قرار خواهد داد، به گونه ای که اگر قصد استفاده از لوکس ترین امکانات در شهر دبی را دارید، باید برای پنج روز اقامت حداقل ۲۰۰۰ دلار آمریکا به همراه داشته باشید. لازم به ذکر است که واحد پول دبی درهم بوده، اما در اکثر مکان های تفریحی و مراکز خرید دبی، دلار نیز پذیرفته می شود، اما در صورت نیاز به درهم می توانید دلار خود را در صرافی ها به درهم تبدیل کنید.

در دهه های اخیر دبی به یکی از مقاصد گردشگری لوکس در جهان تبدیل شده و محبوبیت بالایی را در میان گردشگران کسب کرده است. شهر زیبا و مدرن دبی دارای مراکز و امکانات تفریحی و گردشگری متعددی می باشد که اگر قصد بازدید از اکثریت آن را دارید، نیاز به مقدار قابل توجهی پول می باشد. ما در این مقاله به برآورد هزینه های سفر به دبی خواهیم پرداخت تا پیش از سفر هزینه های حدودی را تخمین زده و مقدار پول مورد نیاز را در هنگام سفر به همراه داشته باشید. شایان به ذکر است که سایت دبی دیسکانت ارائه دهنده انواع بلیط های تخفیف دار دبی می باشد که با تهیه آن ها می توانید هزینه های سفر خود را به طور چشمگیری کاهش دهید. همچنین این سایت خدماتی نظیر اخذ ویزا و اقامت، رزرو هتل، رنت خودرو و … را ارائه می دهد.

هزینه سفر به دبی

در هنگام سفر به دبی با چه هزینه هایی روبه رو هستیم؟

اگر شما نیز قصد سفر به شهر دبی را دارید و در صدد برآورد هزینه های سفر خود هستید تا از مقدار پولی که باید با خود به دبی ببرید مطلع شوید، پیش از هر چیز باید بدانید در طول سفر به دبی با چه هزینه هایی رو به رو هستید. به طور کلی شما با هزینه هایی نظیر بلیط رفت و برگشت هواپیما، اقامت در هتل، هزینه های خورد و خوراک، هزینه رفت و آمد در سطح شهر دبی و بازدید از مراکز تفریحی رو به رو هستید. البته در صورت سفر به دبی از طریق تورهای دبی دیسکانت هزینه بلیط هواپیما و اقامت در هتل از این هزینه ها کسر می گردد. در این سایت امکان رزرو تورهای متفاوت از ارزان ترین هتل گرفته تا لوکس ترین آن ها را دارید.

بنابراین با رزرو تور از دبی دیسکانت دیگر نگرانی بایت ویزا، بلیط هواپیما و اقامت در هتل در شهر دبی نداشته باشید و با آسودگی خاطر به دبی سفر کنید. در ادامه با ما همراه باشید تا تمامی هزینه ها در هنگام سفر به دبی را شرح دهیم.

هزینه ویزا

قطعا سفر به هر کشور دیگری پیش نیازهایی دارد که شامل پاسپورت، ویزا و بلیط هواپیما می باشد که هر یک از این موارد هزینه هایی را در بر خواهند گرفت. به طور معمول اخذ ویزا در دبی یک هفته زمان خواهد برد و هزینه های آن نسبت به روزهای اعتبار آن متفاوت می باشد، اما به طور کلی می توان گفت که ویزای توریستی دبی به مدت یک ماه مبلغ ۳۰۰ درهم خواهد بود.

انواع ویزای دبی [قیمت/شرایط/مدارک ۲۰۲۳]+مراحل اخذ Dubai Visa

هزینه بلیط هواپیما

هزینه بلیط هواپیما به عوامل مختلفی نظیر فصل سفر، شرکت هواپیمایی و نوسانات ارزی بستگی دارد. اگر شما بلیط هواپیمای خود را از شرکت های ایرانی تهیه کنید، ملزم به پرداخت هزینه های بسیار کمتری نسبت به شرکت های اماراتی هستید. البته اگر قصد کاهش هزینه های خود را دارید، توصیه ما به شما استفاده از تور دبی می باشد. قطعا سفر با تورهای دبی از سایت دبی دیسکانت، هزینه های کمتری را نسبت به رزرو هتل و خرید بلیط هواپیما به صورت شخصی در بر خواهد گرفت.

هزینه عوارض خروج از کشور

از دیگر هزینه هایی که باید هنگام سفر به دبی پرداخت شود، هزینه عوارض خروج از کشور می باشد که مبلغ آن کمتر از یک میلیون تومان خواهد بود. عوارض خروج از کشور در مقایسه با سایر هزینه های شهر دبی به چشم نخواهد آمد. در حال حاضر جهت عوارض خروج از کشور در اولین سفر ملزم به پرداخت ۴۰۰ هزار تومان، در سفر دوم ۶۰۰ هزار تومان و سفر سوم ۸۰۰ هزار تومان می باشید.

هزینه اقامت

در هنگام سفر به شهر مدرن و زیبای دبی امکان اقامت شما در هتل های یک تا پنج ستاره فراهم شده است. در شهر دبی هتل های لوکس و مجللی واقع شده که اقامت شما در این شهر را به یاد ماندنی خواهد کرد، اما قطعا اقامت در این هتل ها، هزینه های بالایی را به همراه خواهد داشت. اقامت برای یک شب در هتل های دبی حداقل از ۳۰ دلار شروع می شود که نسبت به بودجه خود می توانید آن ها را انتخاب نمایید. از جمله هتل های ارزان قیمت در دبی، می توان به هتل های سان اند سندز، صدف و میفیر اشاره نمود.

اخذ اقامت دبی: همه چیز درباره اخذ اقامت دو ساله امارات

هزینه حمل و نقل

همان طور که در مطالب قبلی گفته شد، جهت رفت و آمد در سطح شهر دبی می توانید از مترو، اتوبوس، تاکسی، تاکسی اینترنتی یا رنت خودرو استفاده کنید که هر یک از آن ها هزینه های متفاوتی خواهند داشت. نسبت به گزینه های ذکر شده، هزینه های تاکسی در دبی گران بوده و حداقل هزینه آن برای هر مسیر ۲۰ تا ۲۵ درهم می باشد. در صورتی که قصد استفاده از تاکسی های اینترنتی را دارید، می توانید از اپلیکیشن اوبر یا کریم استفاده کنید که هزینه آن نیز پس از تعیین مبدا و مقصد مشخص می گردد. اگر می خواهید با مترو در شهر تردد کنید، باید گفت که مناسب ترین کارت مترو برای گردشگران کارت نقره ای است و برای تهیه این کارت، نیاز به پرداخت ۲۵ درهم می باشید که البته این کارت ۱۹ درهم اعتبار دارد. لازم به ذکر است که هزینه بلیط مترو برای هر نفر بین ۳ تا ۷.۵ درهم می باشد. می توان گفت که هزینه مترو و اتوبوس تقریبا به هم نزدیک بوده و برای هر بار استفاده از آن مبلغی حدود ۵ درهم را باید هزینه کنید.

یکی از مناسب ترین و به صرفه ترین گزینه های حمل و نقل در دبی، اجاره خودرو می باشد که نسبت به مدل خودرو و تعداد روزهای اجاره، هزینه آن متفاوت خواهد بود. شما عزیزان می توانید جهت رنت خودرو مورد علاقه خود از سایت دبی دیسکانت اقدام نمایید. در این سایت امکان اجاره خودرو برای هر روز از ۱۰۰ درهم تا ۱۲۰۰ درهم فراهم شده است. بنابراین متناسب با بودجه خود اقدام به رنت خودرو نمایید تا در مدت زمان سفر خود، دیگر نیازی به رفت و آمد با تاکسی، مترو و … نداشته باشید و همچنین هزینه های تردد در شهر دبی را کاهش دهید.

ترانسفر در دبی

هزینه رستوران گردی در دبی

یکی از مهم ترین مواردی که در هنگام سفر به دبی باید به آن توجه نمود، هزینه خورد و خوراک در این شهر می باشد. بهتر است بدانید که یک وعده غذایی در رستوران های معمولی دبی به ازای دو نفر حدود ۱۰۰ درهم خواهد شد. معمولا صبحانه به طور رایگان در اکثر هتل های دبی سرو می شود، اما اگر بخواهیم هزینه آن را به طور جداگانه شرح دهیم، هزینه این وعده به ازای ۲ نفر ۹۰ درهم خواهد شد. همچنین هزینه میان وعده در شهر دبی را می توان حدودا ۳۰ درهم تخمین زد. بنابراین به طور میانگین هر زوج برای هر ۳ وعده روزانه به همراه میان وعده باید حدودا ۳۳۰ درهم هزینه کنند. البته قیمت های گفته شده برای رستوران های معمولی بوده و قطعا صرف غذا در رستوران های لاکچری دبی هزینه های بالاتری را در بر خواهد گرفت.

بلیط رستوران دینر این د اسکای دبی Dinner in the sky

هزینه تفریح در دبی

اکنون که از سایر هزینه های سفر به دبی مطلع شدید، وقت آن است که به شرح هزینه های تفریحات دبی بپردازیم. قطعا جذاب ترین بخش سفر به دبی، گشت و گذار در مراکز تفریحی و گردشگری این شهر می باشد. اگر شما بخواهید در مدت زمان اقامت خود در دبی، از جذاب ترین تفریحات نظیر برج خلیفه، آکواریوم دبی، سافاری در صحرا، پارک آتلانتیس و … بازدید کنید، باید ۱۵۰۰ درهم را برای این تفریحات به همراه داشته باشید. جهت اطلاع از قیمت دقیق این تفریحات و آشنایی با تفریحات مهیج در دبی، می توانید به سایت دبی دیسکانت بروید و پس از انتخاب تفریحات مورد علاقه خود، قیمت دقیق آن ها را برآورد کنید. بی شک تهیه بلیط های تخفیف دار تفریحات دبی در کاهش هزینه های سفر شما بسیار موثر خواهد بود و امکان بازدید از مراکز تفریحی بیشتری را به شما خواهد داد.

تفریحات دبی، گردش در بهترین مراکز تفریحی دبی

برآورد هزینه سفر به دبی

در سفر به دبی چقدر پول با خود به همراه داشته باشیم؟

برای سفر به دبی دلار ببریم یا درهم؟ اکنون که از تمامی هزینه های سفر به شهر دبی آگاه شدید، قصد داریم به طور کلی به این پرسش که برای سفر به دبی چقدر پول ببریم پاسخ دهیم. درست است که هزینه های سفر برای هر فرد متناسب با انتخاب هتل، تفریحات و … متفاوت خواهد بود، اما به طور کلی برای پنج روز اقامت در این شهر هر فرد باید حدودا ۵۰۰ دلار به همراه داشته باشند که این مبلغ در سفرهای دو نفره ۹۵۰ دلار آمریکا تخمین زده شده است. فراموش نکنید که سبک سفر شما، هزینه های سفر را تحت تاثیر قرار خواهد داد، به گونه ای که اگر قصد استفاده از لوکس ترین امکانات در شهر دبی را دارید، باید برای پنج روز اقامت حداقل ۲۰۰۰ دلار آمریکا به همراه داشته باشید. لازم به ذکر است که واحد پول دبی درهم بوده، اما در اکثر مکان های تفریحی و مراکز خرید دبی، دلار نیز پذیرفته می شود، اما در صورت نیاز به درهم می توانید دلار خود را در صرافی ها به درهم تبدیل کنید.
https://dubaidiscount.ir/%d9%87%d8%b2%db%8c%d9%86%d9%87-%d8%b3%d9%81%d8%b1-%d8%a8%d9%87-%d8%af%d8%a8%db%8c/

نتیجه نهایی

هدف از نگارش این مطلب آگاهی شما عزیزان از هزینه های سفر به دبی می باشد. قطعا برای سفر به شهر رویایی دبی نیاز به برنامه ریزی دقیق مالی می باشد تا مبلغ مورد نیاز خود را از صرافی ها تهیه نمایید. همانند سایر شهرهای کشور امارات، واحد پول دبی درهم بوده که البته در اکثر مکان های این شهر دلار نیز پذیرفته می شود.

با توجه به هزینه های ذکر شده در این مطلب، هزینه های سفر خود را برآورد کنید و مقدار پول مورد نیاز را با خود به دبی ببرید. در صورتی که قصد کاهش هزینه های خود در سفر به دبی را دارید، می توانید از تورهای دبی در سایت دبی دیسکانت استفاده کرده و از بلیط های تخفیف دار تفریحات دبی در این سایت بهره مند شوید و سفری به یاد ماندنی را تجربه نمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ماچت در واتساپسبد خرید