واچر چیست؟

واچر

واچر چیست ؟ ووچر دبی چیست ؟ واچر تخفیف دبی چیست ؟ این ها همه سوالاتی هستند که در این مطلب در سایت DubaiDiscount به آن ها پاسخ می دهیم.

واچر دبی یا ووچر دبی به کوپن یا بن تخفیف برای استفاده از مراکز تفریحی مانند پارک های آبی، آکواریوم، گشت شهری، سافاری و رستوران ها و کافه ها و فست فود های بین المللی و درجه ۱ می باشد.

Entertainer

یکی از شرکت هایی می باشد که این واچر های تخفیف را ارائه می کند. این شرکت بیشتر در کشور های خاورمیانه، آسیا، آفریقا و اروپا فعالیت می کند و هم اکنون با ۴۶ محصول، ۴۰ شهر از ۱۵ کشور جهان را پوشش می دهد.

هدف استفاده از واچر

هدف از ارائه واچر های تخفیف، کاهش هزینه ی سفر می باشد که این کاهش هزینه شامل تفریحات، رستوران ها، کافه ها و فست فود ها می باشد.

واچر دبی

اگر به دنبال رفتن به پارک های آبی ، اسکی ، سافاری و برترین رستوران های ایرانی و بین المللی در دبی هستید از این واچر ها استفاده کنید تا سفری کم هزینه به دبی داشته باشید. ۹۹% از افرادی که از این واچرها استفاده کرده اند رضایت کامل داشته اند.

تاریخچه واچر دبی

واچر های دبی از سال ۲۰۱۲ تاکنون عرضه می شود و روند موفقیت و گسترش آن همچنان ادامه دارد.

نحوه استفاده از واچر دبی

سیاست استفاده از واچر ها به شکل یک خرید و دریافت یک عدد رایگان می باشد ( یکی بخر ، دوتا ببر!!)

نحوه استفاده در مراکز تفریحی

شما با داشتن یک عدد واچر برای یک مرکز تفریحی و رفتن به آنجا از طریق آدرس مشخص شده در واچر، فقط با پرداخت یک ورودی و ارائه واچر تخفیف آن مرکز، ۲ عدد بلیت ورودی آنجا را دریافت خواهید کرد. یعنی متصدی فروش بلیت از شما پول یک بلیت، و یک واچر تخفیف را دریافت می کند اما به شما ۲ بلیت می دهد. بنابراین ۲ نفر می توانند از آن مرکز استفاده کند.

مثال

فرض کنید شما و همسرتان قصد رفتن به وایلد وادی را دارید. شما می توانید با تحویل دادن واچر تخفیف خود و تنها با پرداخت هزینه ۱ نفر ، ۲ بلیت وایلد وادی دریافت می کنید.

فرض کنید اگر قیمت ورودی وایلد وادی برای یک نفر ۳۰۰ درهم باشد شما با داشتن واچر برای دو نفر فقط ۳۰۰ درهم بجای ۶۰۰ درهم پرداخت میکنید.

نحوه استفاده در رستوران های و کافه ها

فرض کنید شما و همسفرتان یک واچر برای رستوران خاصی را دارید. به آدرس نوشته شده در واچر مربوطه می روید. ابتدا واچر را به مسئول صندوق نشان دهید تا از راهنمایی های او استفاده کنید. سپس از منو غذایی که برای شما آورده می شود، یک غذا را انتخاب کنید. فرض کنید غذای انتخابی شما ۶۵ درهم است. بنابراین واچر را به همراه ۶۵ درهم داده، اما به شما از آن غذا دو پرس خواهند داد. یعنی پرس دوم کاملا رایگان.

پس شما برای دو پرس غذا به قیمت ۱۳۰ درهم ، فقط پول یک پرس غذا ( یعنی ۶۵ درهم) و یک عدد واچر پرداخت کرده اید.

فرضاً شما و همسفرتان ۴ روز در دبی اقامت دارید. بنابراین ۸ وعده غذا (نهار و شام) در آنجا صرف خواهید کرد. حال اگر با استفاده از واچرها در هر وعده غذایی بطور میانگین ۲۰۰ هزار تومان هزینه شما کاسته شود، در مجموع ۱،۶۰۰،۰۰۰ تومان هزینه سفر شما کاهش خواهد یافت.

چرا باید از واچر های دبی استفاده کنیم؟

با توجه به اینکه کشور امارات و شهر دبی جزو گرانترین کشور های جهان و گرانترین کشور خاورمیانه می باشد قطعاً سفر به این کشور لوکس و پیشرفته با هزینه ی زیادی همراه می باشد. شما به راحتی با استفاده از این واچرها می توانید هزینه خود را در سفر تا ۵۰% کاهش دهید.

تماس با ماچت در واتساپسبد خرید