logo

به وبسایت Dubaidiscount.ir مرجع خرید و فروش واچر های دبی خوش آمدید .

ما در سایت خود لیست کاملی از واچرهای دبی را فراهم آورده ایم تا شما بتوانید به راحتی و تنها با چند کلیک واچر های دبی خود را خریداری کرده و از سفر خود به این شهر لذت ببرید .

راههای ارتباط با ما : 

واتساپ و تلگرام : ۰۹۱۷۸۹۸۰۳۱۸

مشاوره و سوالات قبل از خرید : ۰۹۱۷۸۹۸۰۳۱۸

پست الکترونیک : info@dubaidiscount.ir

محصول مورد نظر خود را جستجو کنید

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

واچر چیست؟

تخفیف دبی / واچر چیست؟

واچر چیست ؟ ووچر دبی چیست ؟ واچر تخفیف دبی چیست ؟ این ها همه سوالاتی هستند که در این مطلب به آن ها پاسخ میدهیم واچر دبی یا ووچر دبی به  کوپن یا بن تخفیف برای استفاده از مراکز تفریحی مانند پارک های آبی، آکواریوم، گشت شهری، سافاری و رستوران ها و کافه ها و فست فود های بین المللی و درجه ۱ می باشد.

Entertainer

یکی از شرکت هایی می باشد که این واچر های تخفیف را ارائه می کند. این شرکت بیشتر در کشور های خاورمیانه، آسیا، آفریقا و اروپا فعالیت می کند و هم اکنون با ۴۶ محصول، ۴۰ شهر از ۱۵ کشور جهان را پوشش میدهد.

هدف استفاده از واچر

هدف از ارائه واچر های تخفیف کاهش هزینه ی سفر می باشد که این کاهش هزینه شامل تفریحات، رستوران ها، کافه ها و فست فود ها می باشد .

واچر دبی

اگر بدنبال رفتن به پارک های آبی ، اسکی ، سافاری و برترین رستورانهای ایرانی و بین المللی در دبی هستید از این واچر ها استفاده کنید تا سفری کم هزینه به دبی داشته باشید. ۹۹% از افرادی که از این واچرها استفاده کرده اند رضایت کامل داشته اند.

تاریخچه واچر دبی

واچر های دبی از سال ۲۰۱۲ تاکنون عرضه می شود و روند موفقیت و گسترش آن همچنان ادامه دارد.

نحوه استفاده از واچر دبی

سیاست استفاده از واچر ها به شکل یک خرید و دریافت یک عدد رایگان می باشد ( یکی بخر ، دوتا ببر!!)

نحوه استفاده در مراکز تفریحی

شما با داشتن یک عدد واچر برای یک مرکز تفریحی و رفتن به آنجا از طریق آدرس مشخص شده در واچر ، فقط با پرداخت یک ورودی و ارائه واچر تخفیف آن مرکز ، ۲ عدد بلیط ورودی آنجا را دریافت خواهید کرد. یعنی متصدی فروش بلیط از شما پول یک بلیط ، و یک واچر تخفیف را دریافت می کند اما به شما ۲ بلیط  می دهد. بنابراین ۲ نفر می توانند از آن مرکز استفاده کند.

مثال

فرض کنید شما و همسرتان قصد رفتن به وایلد وادی را دارید. شما می توانید با تحویل دادن واچر تخفیف خود و تنها با پرداخت هزینه ۱ نفر ، ۲ بلیت وایلد وادی دریافت می کنید.

فرض کنید اگر قیمت ورودی وایلد وادی برای یک نفر ۳۰۰ درهم باشد شما با داشتن واچر برای دو نفر فقط ۳۰۰ درهم بجای ۶۰۰ درهم پرداخت میکنید.

نحوه استفاده در رستوران های و کافه ها

فرض کنید شما و همسفرتان یک واچر برای رستوران خاصی را دارید. به آدرس نوشته شده در واچر مربوطه می روید. ابتدا واچر را به مسئول صندوق نشان دهید تا از راهنمایی های او استفاده کنید. سپس از منو غذایی که برای شما آورده می شود، یک غذا را انتخاب کنید. فرض کنید غذای انتخابی شما ۶۵ درهم است. بنابراین واچر را به همراه ۶۵ درهم داده، اما به شما از آن غذا دو پرس خواهند داد. یعنی پرس دوم کاملا رایگان.

پس شما برای دو پرس غذا به قیمت ۱۳۰ درهم ، فقط پول یک پرس غذا ( یعنی ۶۵ درهم) و یک عدد واچر پرداخت کرده اید.

فرضاً شما و همسفرتان ۴ روز در دبی اقامت دارید. بنابراین ۸ وعده غذا (نهار و شام) در آنجا صرف خواهید کرد. حال اگر با استفاده از واچرها در هر وعده غذایی بطور میانگین ۶۵ هزار تومان هزینه شما کاسته شود، در مجموع ۵۲۰ هزار تومان هزینه سفر شما کاهش خواهد یافت.

چرا باید از واچر های دبی استفاده کنیم؟

با توجه به اینکه کشور امارات و شهر دبی جزو گرانترین کشور های جهان و گرانترین کشور خاور میانه می باشد قطعا سفر به این کشور لوکس و پیشرفته با هزینه ی زیادی همراه می باشد. شما به راحتی با استفاده از این واچر ها می توانید هزینه خود را در سفر تا ۵۰% کاهش دهید.