نمایشگاه تجهیزات مهمان‌داری و هتل در دبی (2024)

نمایشگاه تجهیزات مهمان‌داری و هتلداری در دبی (2024)

می 29, 2024

نمایشگاه بین المللی صنعت هتلداری دبی یا هتل شو دبی فرصتی استثنایی برای برقراری ارتباطات کلیدی در صنعت هتلداری و مهمان‌داری منطقه خاورمیانه به مدت سه روز متوالی است. این رویداد که بیش از دو دهه سابقه درخشان دارد، به عنوان پل ارتباطی میان خریداران و تأمین کنندگان برتر این حوزه عمل کرده است.

نمایشگاه هتل شو دبی 2024: بزرگ ترین رویداد تجاری در حوزه هتلداری، طراحی داخلی هتل در خاورمیانه

 • تاریخ برگزاری هتل شو دبی: 4 تا 6 ژوئن 2024 (15 الی 17 خرداد 1403)
 • ساعت بازدید هتل شو دبی: 10:00 الی 18:00
 • محل برگزاری هتل شو دبی: مرکز تجارت جهانی دبی

در ادامه این مطلب از دبی دیسکانت با هتل شو دبی بیشتر آشنا خواهید شد. همچنین می توانید در این سایت قیمت تفریحات دبی را بررسی نمایید، دبی دیسکانت آماده ارائه انواع بلیط های تخفیف دار و همچنین تفریحات دبی می باشد.

نمایشگاه هتل دبی

معرفی نمایشگاه هتل دبی

نمایشگاه صنعت هتلداری دبی 2024، که به عنوان بزرگترین رویداد تجاری در حوزه هتلداری، طراحی داخلی و مهمان‌نوازی در خاورمیانه شناخته می‌شود، بار دیگر با گردهم آوردن برترین برندها و متخصصان این صنعت، فرصتی بی‌نظیر برای ارتقای دانش، کشف نوآوری‌ها و برقراری ارتباطات کلیدی در اختیار شما قرار می‌دهد. در این رویداد 3 روزه، شاهد انبوهی از محصولات و خدمات جدید خواهید بود که چشم‌انداز صنعت  مهمان‌داری را متحول می‌کنند. این نمایشگاه بزرگترین رویداد تجاری در زمینه هتلداری، طراحی داخلی و  مهمان‌داری در منطقه خاورمیانه است. بیش از 500 شرکت از سراسر جهان در این نمایشگاه حضور خواهند داشت. محصولات و خدمات متنوعی از جمله مبلمان و تجهیزات هتل، لوازم آشپزخانه، سیستم های امنیتی، فناوری هتل و موارد دیگر به نمایش گذاشته خواهد شد.

شاید این مطلب برای شما مفید باشد: معرفی نمایشگاه های دبی 2024 

در نمایشگاه هتل دبی چه چیزی در انتظار شما است؟

 • کشف محصولات پیشرفته: با بیش از 250 غرفه از برندهای مطرح داخلی و بین‌المللی آشنا شوید و از جدیدترین فناوری‌ها، محصولات و نوآوری‌هایی که چشم‌انداز صنعت مهمان‌داری را متحول می‌کنند، بازدید کنید.
 • یادگیری از بهترین‌ها: در کنفرانس‌های تخصصی نمایشگاه، به سخنرانی‌های بیش از 110 رهبر برجسته‌ی صنعت گوش فرا دهید. آن‌ها آخرین روندهای بازار، راه‌حل‌های نوآورانه برای چالش‌های موجود و حقایق پنهان در پسِ تصورات اشتباه را با شما به اشتراک خواهند گذاشت.
 • گسترش شبکه‌ تجاری: با برقراری ارتباط با متخصصان و فعالان بین‌المللی این حوزه، شبکه ارتباطی خود را گسترش دهید و زمینه‌های همکاری‌های جدید را کشف کنید.
 • به‌روز ماندن با آخرین تحولات: در جریان جدیدترین نوآوری‌ها و روندهای صنعت مهمان‌داری، فناوری و غذا و نوشیدنی قرار بگیرید و از این طریق، دانش خود را برای بهبود کسب‌وکار خود به کار بگیرید.
 • فرصت‌های تجاری جدید: با شرکت در مباحثات چالش‌برانگیز، ایجاد مشارکت‌های استراتژیک و دسترسی به بازارهای بالقوه‌ جدید، افق‌های تازه‌ای را برای تجارت خود بگشایید.

نمایشگاه هتل دبی بستری ایده‌آل برای برقراری ارتباطات تجاری قدرتمند، ارتقای دانش و آگاهی در زمینه‌ مهمان‌داری و دسترسی به فرصت‌های بی‌نظیر برای توسعه کسب‌وکار شما می باشد.

شاید این مطلب برای شما مفید باشد: نمایشگاه طراحی داخلی ایندکس دبی 2024 

مخاطبان اصلی نمایشگاه هتل دبی

چرا باید در نمایشگاه هتل دبی 2024 شرکت کنید؟

 • دسترسی به جدیدترین نوآوری‌ها:

در این نمایشگاه، می‌توانید با پیشرفته‌ترین محصولات و خدمات هتلداری، از جمله مبلمان و تجهیزات مدرن، سیستم‌های امنیتی هوشمند، فناوری‌های نوین هتلداری و راه حل‌های خلاقانه برای F&B آشنا شوید. این فرصت بی‌نظیری برای ارتقای سطح کیفی خدمات و بهینه‌سازی عملکرد هتل به شما می‌دهد.

 • ارتباط با برندهای پیشرو:

 بیش از 500 شرکت از سراسر جهان در این نمایشگاه حضور خواهند داشت و شما می‌توانید با نمایندگان آنها ملاقات کرده، از جدیدترین محصولات و خدماتشان مطلع شده و فرصت‌های همکاری را بررسی کنید. این نمایشگاه بستری ایده‌آل برای ایجاد روابط تجاری پایدار و گسترش شبکه‌ی ارتباطی شما در سطح بین‌المللی است.

 • شرکت در کنفرانس‌ها و کارگاه‌های آموزشی:

 در کنار نمایشگاه، مجموعه‌ای از کنفرانس‌ها و کارگاه‌های آموزشی تخصصی با حضور متخصصان برجسته صنعت برگزار می‌شود. این فرصتی عالی برای ارتقای دانش و آگاهی شما از آخرین روندها، چالش‌ها و راه‌حل‌های نوین در این حوزه است.

 • کشف فرصت‌های جدید:

 نمایشگاه هتل دبی، با گرد هم آوردن خریداران و سرمایه‌گذاران از سراسر منطقه، فرصت‌های جدیدی برای توسعه‌ کسب‌وکار شما فراهم می‌کند. می‌توانید با آنها ارتباط برقرار کرده، بازارهای جدید را کشف کنید و قراردادهای تجاری سودآوری ببندید.

 • دیدار با برندهای پیشرو صنعت:

نمایشگاه هتل دبی، به عنوان محل اصلی گردهمایی فعالان صنعت مهمان‌داری، مجموعه‌ای متنوع از برندهای جهانی را گرد هم می‌آورد. هر یک از این برندها آماده‌اند تا پیشرفت‌های چشمگیر فناوری در این صنعت را به نمایش بگذارند. با شرکت‌های حاضر در نمایشگاه آشنا شوید و خود را برای شبکه‌سازی، همکاری و کشف فرصت‌های تجاری هیجان‌انگیز در دنیای پویای مهمان‌داری آماده کنید.

شاید این مطلب برای شما مفید باشد: نمایشگاه طراحی داخلی ایندکس دبی 2024

چرا باید در نمایشگاه هتل دبی 2024 شرکت کنید؟

نحوه شرکت در نمایشگاه تجهیزات مهمان‌داری و هتل

 • می‌توانید از طریق وب سایت رسمی نمایشگاه برای حضور در این رویداد ثبت نام کنید.
 • همچنین می‌توانید با پشتیبانی سایت دبی دیسکانت تماس گرفته و از جزئیات بیشتر و نحوه‌ ثبت نام مطلع شوید.
 • بلیط‌های نمایشگاه به صورت آنلاین و یا در محل برگزاری قابل خریداری هستند.

زمان برگزاری نمایشگاه تجهیزات مهمان‌داری و هتل، 4 تا 6 ژوئن 2024 (15 الی 17 خرداد 1403)، روزانه از 10:00 الی 18:00 در مرکز تجارت جهانی دبی برگزار می شود.

مخاطبان اصلی نمایشگاه هتل دبی

خاورمیانه به طور مداوم در حال رشد است و این نمایشگاه تاثیرگذار هر ساله هزاران خریدار را جذب می کند و فضایی را برای ایجاد شبکه ارتباطی میان این متخصصان فراهم می سازد. از توسعه دهندگان هتل و صاحبان رستوران گرفته تا طراحان داخلی و بسیاری دیگر، هر چیزی را که نیاز دارید در اینجا پیدا خواهید کرد. مخاطبان زیر می توانند از این نمایشگاه بازدید نمایند:

 • مالکان، مدیران و کارکنان هتل‌ها
 • طراحان داخلی و معماران هتل
 • تامین کنندگان تجهیزات و مبلمان هتل
 • متخصصان F&B و رستوران‌ها
 • ارائه دهندگان فناوری هتلداری
 • سرمایه‌گذاران و توسعه‌دهندگان هتل
 • دانشجویان و علاقه‌مندان به صنعت هتلداری و مهمان‌داری

شاید این مطلب برای شما مفید باشد:  نمایشگاه کریپتو اکسپو دبی 2024

سخن آخر

نمایشگاه هتل دبی 2024، دروازه‌ای به سوی دنیای نوآوری و فرصت‌های جدید در صنعت مهمان‌داری است. با شرکت در این رویداد، می‌توانید دانش خود را ارتقا دهید، با برترین‌های این حوزه ارتباط برقرار کرده و مسیر پیشرفت کسب‌وکار خود را هموار سازید. در این مطلب از دبی دیسکانت اطلاعات کاملی از هتل شو دبی 2024 در اختیار شما قرار دادیم تا برای سفر به دبی برنامه ریزی بهتری داشته باشید.

دبی دیسکانت یکی از سایت های ارائه دهنده اجاره خودرو در دبی و بزرگ ترین ارائه دهنده تفریحات دبی می باشد. در این سایت انواع بلیط های تفریحات دبی با قیمتی باور نکردنی قابل دسترس می باشد. راه های ارتباطی با ما واتس آپ، تماس تلفنی، اینستاگرام و پست الکترونیکی است، همچنین با مراجعه به صفحه تماس با ما می توانید با ما در ارتباط باشید.

دسته بندی مطالب : نمایشگاه ها و رویدادها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانه