فرصت حضور در نمایشگاه صنعت الکترونیک و لوازم خانگی دبی

نمایشگاه صنعت الکترونیک و لوازم خانگی دبی 2024

ژوئن 1, 2024

در نمایشگاه الکترونیک و لوازم خانگی در دبی، به دلیل موقعیت فوق العاده استراتژیک این شهر، شما قادر خواهید بود تا نه تنها با متخصصان محلی بلکه با متخصصان بین المللی این صنعت به صورت حضوری ارتباط برقرار کنید.

شبکه سازی، شاه کلید بازاریابی کسب و کار شما است. نمایشگاه الکترونیک و لوازم خانگی دبی (AES) به عنوان یکی از نمایشگاه های معتبر، بدون شک طیف وسیعی از بازدیدکنندگان حرفه ای را در اختیار شما قرار خواهد داد. در ادامه این مطلب با دبی دیسکانت همراه باشید تا درباره نمایشگاه الکترونیک و لوازم خانگی دبی اطلاعات بیشتری در اختیار شما قرار دهیم.

در نمایشگاه الکترونیک و لوازم خانگی دبی (AES) محصولات جدید پیشرو در تکنولوژی برای بازار خاورمیانه معرفی خواهد شد.

 • مکان برگزاری نمایشگاه الکترونیک و لوازم خانگی: مرکز تجارت جهانی دبی
 • زمان برگزاری نمایشگاه الکترونیک و لوازم خانگی: ۱۲ الی ۱۴ ژوئن 2024 (23 الی 25 خرداد 1403) – از 10:00 الی ۱۸:۰۰
نمایشگاه الکترونیک و لوازم خانگی دبی

نمایشگاه الکترونیک و لوازم خانگی دبی (AES)

نقش AES به عنوان پلی برای اتصال تمامی علاقه‌مندان به تکنولوژی در سراسر دنیا است. AES این امکان را برای تولیدکنندگان چینی فراهم می‌کند تا بازار امارات متحده عربی، به عنوان قدرتمندترین اقتصاد در منطقه خاورمیانه، را کشف کنند.

نمایشگاه الکترونیک و لوازم خانگی دبی AES میزبان بازیگران بزرگ این صنعت از چین است. حضور در کنار آنها به شما این فرصت را می دهد تا از نزدیک ببینید که سایر شرکت های این صنعت چه کاری انجام می دهند، مانند محصولات جدید، ایده های نوآورانه، فناوری های پیشرفته و چگونگی جلب نظر مخاطبان و دریافت بازخورد.

داشتن غرفه در نمایشگاه AES همچنین راهی عالی برای معرفی نام خود در این صنعت و نشان دادن اهمیت حضور شرکت شما در این نمایشگاه پیشرو می باشد. با تکیه بر یک پایگاه داده غنی از خریداران، نمایشگاه AES بهترین انتخاب برای حضور شما در منطقه خلیج فارس خواهد بود.

نمایشگاه الکترونیک و لوازم خانگی دبی (AES) محصولات جدید پیشرو در تکنولوژی را برای بازار خاورمیانه معرفی خواهد کرد. در رویداد قبلی AES، بیش از ۱،۱۰۰ تولیدکننده چینی حضور پیدا کردند که ۱۸ درصد آن‌ها شرکت‌های جدید، ۳۰ درصد شرکت‌کنندگان باسابقه با ۵ تا ۷ دوره حضور متوالی و ۱۳ درصد با سابقه حضور در بیش از ۱۰ دوره متوالی بودند.

همزمان با حضور گسترده تولیدکنندگان، بیش از ۳۰،۰۰۰ بازدیدکننده حرفه‌ای از سراسر جهان حضور داشتند که ۶۰ درصد از آن‌ها تصمیم‌گیرندگان کلیدی بوده‌اند و منجر به معاملات پرباری شده اند.

AES یک مرکز اطلاعاتی فراگیر است که پیشرفته‌ترین فناوری‌های روز را ارائه می‌دهد. ماموریت این رویداد، ترویج تبادلات بین‌المللی و همکاری‌های تجاری در این صنعت پویا می باشد.

شاید این مطلب برای شما مفید باشد: معرفی نمایشگاه های دبی 2024 

مزایای شرکت در نمایشگاه الکترونیک و لوازم خانگی دبی (AES)

نمایشگاه الکترونیک و لوازم خانگی دبی (AES) مفتخر است که از برترین شرکت‌های فعال در این صنعت برای حضور در این رویداد دعوت می‌کند. این شرکت‌های برتر، علاوه بر دارا بودن اعتبار و محبوبیت در صنعت، از تجربه و تخصص غنی در زمینه طراحی محصول، تحقیق و توسعه، تولید و فروش نیز برخوردار هستند. به عنوان ارزش اصلی این نمایشگاه، آنها جدیدترین و باکیفیت‌ترین محصولات و خدمات خود را به نمایش می‌گذارند و جایگاه پیشرو و تجربیات موفق خود در این صنعت را با بازدیدکنندگان به اشتراک می‌گذارند.

در ادامه برخی از مزایای شرکت در نمایشگاه لوازم خانگی و الکترونیک (AES) آورده شده است:

 • فناوری‌های پیشرفته: تمرکز این نمایشگاه بر روی معرفی جدیدترین محصولات مبتنی بر فناوری برای بازار خاورمیانه خواهد بود تا شما را از جدیدترین پیشرفت‌ها مطلع نگه دارد.
 • حضور جهانی: غرفه داران نه تنها از چین، بلکه از سراسر جهان و رهبران این صنعت خواهند بود. این به شما امکان می دهد با طیف گسترده ای از شرکت های پیشرو در صنعت لوازم خانگی و الکترونیک ارتباط برقرار کنید.
 • تمرکز بر خاورمیانه: این رویداد به طور خاص برای بازار خاورمیانه طراحی شده است، به این معنی که محصولات و بحث ها به احتمال زیاد متناسب با نیازها و روندهای این منطقه خواهد بود.
 • محصولات باکیفیت: در این نمایشگاه شرکت های برتر به دلیل کیفیت و تخصص خود شناخته شده اند و به شما این فرصت را می دهند تا بهترین لوازم خانگی و الکترونیک موجود را مشاهده کنید.
 • فرصت های شبکه سازی: با بیش از 30،000 بازدیدکننده حرفه ای از جمله تصمیم گیرندگان کلیدی، AES فرصتی برای ارتباط با شرکای تجاری بالقوه و متخصصان این صنعت را ارائه می دهد.
 • آخرین روندها و بینش ها: این رویداد به عنوان یک مرکز اطلاعاتی جامع عمل می کند که به شما امکان می دهد، در مورد آخرین روندها بیاموزید و بینش های ارزشمندی در مورد آینده صنعت لوازم خانگی و الکترونیک به دست آورید.

شاید این مطلب برای شما مفید باشد:  نمایشگاه کریپتو اکسپو دبی 2024

دلایل شرکت در نمایشگاه الکترونیک و لوازم خانگی دبی

تأمین کنندگان تأیید شده و محصولات باکیفیت

در بخش دیگری از اطلاعات مربوط به نمایشگاه الکترونیک و لوازم خانگی دبی (AES) نکات زیر راجع به تأمین کنندگان و محصولات ارائه شده است:

 • تامین کنندگان تایید شده: برگزارکننده نمایشگاه تایید کرده است که تمامی تامین کنندگان حاضر در نمایشگاه، از شرکت‌های پیشرو چینی هستند. این موضوع می‌تواند اطمینان خاطر بیشتری برای خریداران از بابت اعتبار و کیفیت تامین کنندگان ایجاد کند.
 • تنوع محصولات باکیفیت: شما قادر خواهید بود از میان طیف گسترده‌ای از محصولات باکیفیت که صنایع اصلی را پوشش می‌دهند، انتخاب کنید. این تنوع به شما امکان می‌دهد تا متناسب با نیاز خود، بهترین گزینه‌ها را بیابید.

خدمات ترجمه رایگان

 • نگران مشکل زبان نباشید. در صورت استفاده از خدمات ترجمه و مترجم حرفه‌ای، می‌توانید به طور مؤثرتر و کارآمدتر با تامین‌کنندگان ارتباط برقرار کنید. این خدمات به صورت رایگان در اختیار بازدیدکنندگان قرار خواهد گرفت.

جستجوی آنلاین و حضوری برای شرکای تجاری

 • هماهنگی بین نیازمندی‌های شما و تامین‌کنندگان، تضمین‌کننده‌ تامین کارآمد است. برنامه‌ “همکاری‌یابی” (Match-Making) می‌تواند شما را در یافتن بهترین تامین‌کننده و محصولات مورد نظر یاری کند. این برنامه‌ به شما کمک می‌کند تا به صورت آنلاین یا در محل برگزاری نمایشگاه، با تامین‌کنندگانی که متناسب با نیازهای شما هستند، ارتباط برقرار کنید و در نهایت منجر به تهیه موثرتر محصولات گردد.

درخواست قیمت (RFQ) رایگان

 • از خدمات رایگان “درخواست قیمت” بهره‌مند شوید. بعد از تکمیل و ارسال فرم مربوطه، مدیر فروش شخصی شما را در یافتن بهترین تطابق برای محصول، مقدار و قیمت درخواستی‌ یاری خواهد کرد.

بنابراین شما به صورت رایگان فرمی را تکمیل می کنید تا مدیر فروش شخصی، شما را برای دریافت بهترین پیشنهاد (از نظر محصول، مقدار و قیمت) راهنمایی کند.

شاید این مطلب برای شما مفید باشد: نمایشگاه تجهیزات مهمان‌داری و هتلداری در دبی 2024

شرکت در نمایشگاه الکترونیک و لوازم خانگی دبی

نمایشگاه الکترونیک و لوازم خانگی در مرکز تجارت جهانی دبی برگزار می شود. حضور در نمایشگاه الکترونیک و لوازم خانگی دبی (AES) فرصت کلیدی برای برقراری ارتباط با هزاران متخصص صنعت و معرفی محصولات و خدمات خود به بازار دبی است. تاریخ برگزاری این نمایشگاه، ۱۲ الی ۱۴ ژوئن 2024 (23 الی 25 خرداد 1403) می باشد. جهت شرکت در نمایشگاه و کسب اطلاعات بیشتر می توانید با پشتیبانی سایت دبی دیسکانت در ارتباط باشید. (راه های ارتباطی با دبی دیسکانت: واتس آپ، تماس تلفنی، اینستاگرام و پست الکترونیکی)

شاید این مطلب برای شما مفید باشد: نمایشگاه طراحی داخلی ایندکس دبی 2024

شرکت در نمایشگاه الکترونیک و لوازم خانگی دبی

سخن آخر

به طور کلی، AES (International Appliance and Electronics Show) نویدبخش رویدادی ارزشمند برای هر کسی است که علاقه مند به کسب اطلاعات در مورد آخرین پیشرفت ها در لوازم خانگی و الکترونیک، به خصوص بازار خاورمیانه می باشد. در این مطلب از دبی دیسکانت با نمایشگاه الکترونیک و لوازم خانگی دبی و مزایای شرکت در این نمایشگاه آشنا شدید. دبی دیسکانت یکی از سایت های ارائه دهنده اجاره خودرو در دبی و بزرگ ترین ارائه دهنده تفریحات دبی می باشد. در این سایت انواع بلیط های تفریحات دبی با قیمتی باور نکردنی قابل دسترس می باشد. راه های ارتباطی با ما واتس آپ، تماس تلفنی، اینستاگرام و پست الکترونیکی است، همچنین با مراجعه به صفحه تماس با ما می توانید با ما در ارتباط باشید.

دسته بندی مطالب : نمایشگاه ها و رویدادها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانه