آیا شما هم سوالی دارید؟

لطفا سؤالات زیر را بخوانید و اگر پاسخ شما را پیدا نکردید، لطفا به سؤال خود پاسخ دهید، ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد.

واچر چیست؟

واچر دبی یا ووچر دبی به کوپن یا بن تخفیف برای استفاده از مراکز تفریحی مانند پارک های آبی، آکواریوم، گشت شهری، سافاری و رستوران ها و کافه ها و فست فود های بین المللی و درجه ۱ می باشد.

 

واچر چگونه عمل می کند؟

سیاست استفاده از واچر ها به شکل یک خرید و دریافت یک عدد رایگان می باشد ( یکی بخر ، دوتا ببر!!). شما با داشتن یک عدد واچر برای یک مرکز تفریحی و رفتن به آنجا از طریق آدرس مشخص شده در واچر، فقط با پرداخت یک ورودی و ارائه واچر تخفیف آن مرکز، ۲ عدد بلیت ورودی آنجا را دریافت خواهید کرد. یعنی متصدی فروش بلیت از شما پول یک بلیت، و یک واچر تخفیف را دریافت می کند اما به شما ۲ بلیت می دهد. بنابراین ۲ نفر می توانند از آن مرکز استفاده کند.

 

بلیت تخفیف دار چیست؟

بلیت تخفیف دار همان بلیت های اورجینال مراکز تفریحی می باشد که در درب ورودی آن ها به فروش می رسد، با این تفاوت که ما آن ها را با تخفیف ویژه به فروش می رسانیم.

 

بین واچر و بلیت تخفیف دار کدام را انتخاب کنیم؟

برای برخی مراکز تفریحی همچون پارک آبی آکواونچر واچر وجود ندارد و شما می بایست از بلیت تخفیف دار استفاده نمایید. در مواردی همچون پارک آبی وایلد وادی هم بلیت تخفیف دار و هم واچر وجود دارد. دقت داشته باشید که واچر پارک آبی وایلد وادی صرفاً برای بلیت بدون غذا بوده و با توجه به بازرسی درب ورودی و عدم امکان ورود مواد غذایی و قیمت بالای آن در مجموعه، توصیه ما استفاده از بلیت تخفیف دار با ناهار برای مجموعه وایلد وادی می باشد.

در مجموع استفده از بلیت های تخفیف دار بدلیل سهولت در استفاده، عدم نیاز به اینترنت (بر خلاف واچر)، نداشتن محدودیت در استفاده در زمان های خاص، توصیه می شوند.

خانه