راهنمای خرید سیم کارت در دبی [فعال سازی اینترنت/استعلام]

خرید سیم کارت در دبی:

اگر قصد خرید سیم کارت در دبی را دارید بهترین اپراتور برای شما، اپراتور اتصالات (Etisalat) می باشد، زیرا محدوده ی این اپراتور از اپراتورهای دیگر امارات بیشتر می باشد و از هزینه ی کمتری نیز برخوردار است.

در دبی بین اپراتور دو موبایل و اپراتور اتصالات رقابت شدیدی وجود دارد. سیم کارت های این اپراتور نیز مانند اپراتور اتصالات از اینترت پرسرعت 2G، 3G، 4G و LTE پشتیبانی می کند. برای خرید این سیم کارت ها نیز می توانید به فروشگاه های معتبر یا نمایندگی اپراتور دوموبایل مراجعه نمایید.

برای تهیه ی سیم کارت می توانید به فرودگاه امام خمینی مراجعه نمایید و اگر در دبی قصد خرید سیم کارت را داشتید می توانید از فرودگاه دبی، سوپرمارکت ها، نمایندگی اپراتورها و لابی هتلی که در آن اقامت دارید، تهیه نمایید. توصیه می شود از فرودگاه ها سیم کارت نخرید زیرا سیم کارت ها را گران تر از بقیه جاها به فروش می رسانند.

همانطور که می دانید دبی یکی از شهرهای بی نظیر برای گردشگران ایرانی و خارجی می باشد. اگر قصد سفر به دبی را دارید قطعا نیازمند برقراری ارتباط خواهید بود. خرید و راه اندازی سیم کارت در دبی یک روش راحت برای استفاده از اینترنت و برقراری ارتباط می باشد که در ادامه ی این مقاله از سایت دبی دیسکانت به نحوه خرید و فعالسازی سیم کارت در امارات می پردازیم. دبی دیسکانت سایت ایرانی و معتبر، آماده ارائه انواع بلیط های تخفیف دار و همچنین واچرهای دبی می باشد. شما با خرید از این سایت، می توانید یکی از به یادماندنی ترین سفرهای خود را داشته باشید.

هزینه سفر به دبی: (قیمت تفریحات دبی)+ارزان ترین زمان سفر به دبی

در ادامه خواهید خواند…

خرید و راه اندازی سیم کارت در دبیاپراتورهای سیم کارت امارات

دو اپراتور سیم کارت در امارات وجود دارد که می توانید برای تهیه ی سیم کارت به آنها مراجعه نمایید. در ادامه به بررسی این دو اپراتور سیم کارت امارات می پردازیم:

صفر تا صد برنامه سفر به دبی [برنامه روزانه + برآورد هزینه ها]

اپراتور اتصالات (Etisalat)

اگر قصد خرید سیم کارت در دبی را دارید بهترین اپراتور برای شما، اپراتور اتصالات (Etisalat) می باشد، زیرا محدوده ی این اپراتور از اپراتورهای دیگر امارات بیشتر می باشد و از هزینه ی کمتری نیز برخوردار است. سیم کارت های اپراتور اتصالات از اینترنت 2G، 3G، 4G و LTE پشتیبانی می کند و با خرید این سیم کارت ها به راحتی می توانید به اینترنت نیز دسترسی داشته باشید. برای خرید بسته های اعتباری این سیم کارت ها باید به فروشگاه های معتبر مراجعه نمایید و هزینه ی آن مطابق با نیاز شما از 25 درهم تا 500 درهم متغیر خواهد بود. سیم کارت های اپراتور اتصالات تا 9 ماه بعد از خرید فعال هستند و اگر در این بازه ی زمانی هیچ استفاده ای از آن نکنید، سیم کارت غیر فعال خواهد شد.

رزرو هتل در دبی [معرفی بهترین ها/نحوه رزرو] + قیمت ها

اطلاع از فعال بودن سیم کارت اتصالات

بعد از این که از اپراتور اتصالات سیم کارت را خریداری کردید، باید این سیم کارت در شبکه ثبت شود تا سیم کارت شما فعال و قابل استفاده شود. برای اطلاع از فعال بودن سیم کارت خود می توانید از کد ستاره 140 مربع (*140#) استفاده نمایید.

شارژ سیم کارت اپراتور اتصالات

برای شارژ سیم کارت اتصالات خود باید از کد، ستاره 120 ستاره کد 15 رقمی شارژ مربع (*120*CODE#) استفاده نمایید. با وارد کردن این کد سیم کارت شما به همان مقدار که اعتبار خریداری کرده اید، شارژ خواهد شد.

اطلاع از باقی مانده شارژ سیم کارت اتصالات

برای این که بدانید چقدر از اعتبار شما در سیم کارت باقی مانده است باید کد ستاره 121 مربع (*121#) را وارد کنید. با وارد کردن این کد می توانید از باقی مانده ی اعتبار سیم کارت خود مطلع شوید.

راهنمای جامع سفر به دبی | صفر تا صد سفر به دبی

اپراتور اتصالات (Etisalat)اپراتور دو موبایل (Du Mobile)

در دبی بین اپراتور دو موبایل و اپراتور اتصالات رقابت شدیدی وجود دارد. سیم کارت های این اپراتور نیز مانند اپراتور اتصالات از اینترت پرسرعت 2G، 3G، 4G و LTE پشتیبانی می کند. برای خرید این سیم کارت ها نیز می توانید به فروشگاه های معتبر یا نمایندگی اپراتور دوموبایل مراجعه نمایید. تفاوتی که اپراتور دو موبایل با اپراتور اتصال دارد این است که اپراتور Du Mobile از دو پلن جداگانه برای فروش سیم کارت های خود استفاده می کنید. این دو پلن فروش عبارتند از:

سیم کارت توریست پلن دو موبایل

این سیم کارت ها معمولا برای توریست ها مورد استفاده قرار می گیرد و از روزی که فعال می شوند تا 7 روز فعال باقی می مانند. لازم به ذکر است به طور کلی این سیم کارت ها تا 90 روز فعال هستند که می توانید با پرداخت هزینه ی بیشتر، آن را تمدید نمایید. هزینه ی تهیه این سیم کارت ها معمولا بین 75 تا 95 درهم می باشد و در آغاز فعال کردن آنها، همراه با 200 مگابایت اینترنت و 20 دقیقه مکالمه بین المللی ارائه می شوند.

سیم کارت پرداخت در لحظه دو موبایل

این سیم کارت مانند سیم کارت های اپراتور دو موبایل 9 ماه فعال می ماند و هزینه ی تهیه این سیم کارت ها تقریبا 55 درهم می باشد. سیم کارت پرداخت در لحظه دو موبایل همراه با مقداری اعتبار هدیه و 20 دقیقه مکالمه رایگان بین المللی به مسافرین عرضه می شود.

بهترین رستوران های دبی [معرفی/آدرس/قیمت]

شارژ سیم کارت اپراتور دو موبایل

پس از اتمام اعتبار هدایای این سیم کارت ها نیاز دارید که سیم کارت خود را شارژ نمایید، بعد از خرید اعتبار از مراکز خرید معتبر دبی، با وارد کردن این کد می توانید سیم کارت خود را شارژ نمایید: ستاره 120 ستاره کد 15 رقمی مربع (*120*CODE#)

اطلاع از باقی مانده شارژ سیم کارت دو موبایل

برای اینکه بتوانید از باقی مانده ی اعتبار سیم کارت خود مطلع شوید و بدانید که چه زمانی باید مجددا برای خرید اعتبار اقدام نمایید باید کد، ستاره 135 مربع (*135#) را وارد نمایید. با وارد کردن این کد از اعتبار باقی مانده ی سیم کارت خود مطلع می شوید و می توانید برنامه ریزی کنید که چه زمانی باید دوباره آن را شارژ کنید تا اعتبار شما صفر نشود و بتوانید از آن استفتاده نمایید.

بهترین صرافی های دبی [آنلاین/ایرانی] + بانک های ایرانی در دبی

اپراتور دو موبایل (Du Mobile)هزینه و نحوه فعال سازی اینترنت سیم‌کارت در دبی

تعرفه و هزینه ی فعال سازی اینترنت در اپراتورهای اتصالات و دو موبایل باهم متفاوت است. در اینجا به هزینه و تعرفه هر یک از سیم کارت های اتصالات و دو موبایل می پردازیم:

هزینه و نحوه فعالسازی اینترنت سیم کارت اتصالات

همانطور که گفتیم اپراتور اتصالات از همه ی نسل های اینترنتی پشتیبانی می کند. برای فعال سازی اینترنت سیم کارت های اپراتور اتصالات باید کد بسته ای که تهیه کردید را به شماره 1010 ارسال کنید یا با شماره گیری کد ستاره 170 مربع (*170#) بسته ها را مشاهده و یکی را به دلخواه انتخاب نمایید. تعرفه اینترنت سیم کارت اتصالات به شرح زیر می باشد:

 • بسته 1 روزه، 100 مگابایتی: 5 درهم (کد فعالسازی: SD)
 • بسته 7 روزه، 250 مگابایتی: 10 درهم (کد فعالسازی: D250M)
 • بسته 7 روزه، 100 مگابایتی: 15 درهم (کد فعالسازی: W100M)
 • بسته 7 روزه، 500 مگابایتی: 35 درهم (کد فعالسازی: W500M)
 • بسته 7 روزه، 1 گیگابایتی: 50 درهم (کد فعالسازی: W1G)
 • بسته 30 روزه، 1 گیگابایتی: 100 درهم (کد فعالسازی: 1G)
 • بسته 30 روزه، 3 گیگابایتی: 150 درهم (کد فعالسازی: 3G)
 • بسته 30 روزه، 5 گیگابایتی: 200 درهم (کد فعالسازی: 5G)
 • بسته 30 روزه، 7 گیگابایتی: 250 درهم (کد فعالسازی: 7G)

هزینه و نحوه فعالسازی اینترنت سیم کارت دو موبایل

برای فعالسازی اینترنت و خرید بسته های سیم کارت دو موبایل باید کد فعالسازی بسته ی اینترنت مورد نظر را به شماره 1355 ازسال نمایید. تعرفه و کد بسته های اینترنتی اپراتور دو موبایل به شرح زیر می باشد:

 • بسته 160 مگابایتی: 20 درهم (کد فعالسازی: data 80 MB)
 • بسته 450 مگابایتی: 50 درهم (کد فعالسازی: data 300 MB)
 • بسته 1 گیگابایتی: 100 درهم (کد فعالسازی: data 1 GB)
 • بسته 5 گیگابایتی: 200 درهم (کد فعالسازی: data 5 GB)
 • بسته 25 گیگابایتی: 500 درهم (کد فعالسازی: data 25 GB)

هزینه و نحوه فعال سازی اینترنت سیم‌کارت در دبیاینترنت رایگان در دبی

دولت دبی به هر مسافر که وارد فرودگاه دبی می شود یک بسته حاوی سیم کارت محلی که تا 20 روز اعتبار دارد و دارای 20 مگابایت اینترنت رایگان و 3 دقیقه مکالمه می باشد، عرضه می کند.

همچنین شرکت Smart Palm دبی، با توسعه نخل های هوشمند، اینترنت را در سراسر شهر به صورت رایگان توزیع خواهد کرد. تا کنون 2 نخل هوشمند در شهر دبی نصب شده است و قصد دارند به زودی 103 نخل هوشمند دیگر در سطح شهر نصب نمایند تا همه ی شهروندان و مسافرین بتوانند از اینترنت رایگان در دبی بهره مند شوند.

انواع ویزای دبی [قیمت/شرایط/مدارک 2023]+مراحل اخذ Dubai Visa

اینترنت رایگان در دبیمدارک خرید سیم‌ کارت در دبی

برای خرید و فعالسازی سیم کارت در دبی باید مدارکی را به اپراتورها ارائه دهید تا بتوانید یک سیم کارت به نام خودتان تهیه کنید. مدارک لازم برای خرید سیم کارت از اپراتورهای دبی عبارتند از:

 • کپی گذرنامه
 • هزینه ی خرید سیم کارت

https://dubaidiscount.ir/%d8%ac%d8%b4%d9%86%d9%88%d8%a7%d8%b1%d9%87-%d9%88-%d9%81%d8%b3%d8%aa%db%8c%d9%88%d8%a7%d9%84-%d8%ae%d8%b1%db%8c%d8%af-%d8%af%d8%a8%db%8c-2022/

خرید سیم کارت دبی (از کجا سیم‌ کارت بخریم؟)

برای تهیه ی سیم کارت می توانید به فرودگاه امام خمینی مراجعه نمایید و اگر در دبی قصد خرید سیم کارت را داشتید می توانید از فرودگاه دبی، سوپرمارکت ها، نمایندگی اپراتورها و لابی هتلی که در آن اقامت دارید، تهیه نمایید. توصیه می شود از فرودگاه ها سیم کارت نخرید زیرا سیم کارت ها را گران تر از بقیه جاها به فروش می رسانند.

تور سافاری دبی (تور صحرا دبی)

خرید سیم کارت دبی (از کجا سیم‌ کارت بخریم؟)خرید سیم کارت امارات در ایران

آیا شما هم قصد خرید سیم کارت امارات در ایران دارید؟ همانطور که گفتیم اگر قصد سفر به دبی یا هر یک از شهرهای کشور امارات دارید، به یک سیم کارت امارات برای برقراری ارتباط نیاز خواهید داشت. شما می توانید برای خرید سیم کارت امارات در ایران از طریق فرودگاه امام خمینی اقدام نمایید و با ارائه مدارک مورد نیاز یک سیم کارت اماراتی تهیه کنید.

بلیط پارک آبی وایلد وادی دبی

سیم کارت رایگان امارات در فرودگاه دبی

خرید سیم کارت دبی در فرودگاه امام خمینی چگونه است؟ دبی شهری پر از جاذبه های گردشگری، رستوران های لوکس، پارک های آبی بی نظیر و … می باشد ک هر ساله تعداد زیادی از مسافران به سمت این شهر روانه می شوند. دولت دبی برای راحتی و رفاه مسافرین در هنگام ورود آنها به فرودگاه دبی یک بسته رایگان شامل سیم کارت امارات به همراه 20 مگابایت اینترنت و 3 دقیقه مکالمه در اختیار هر یک از مسافرین قرار می دهد که بعد از اتمام اعتبار اینترنت و شارژ آن می توانید برای شارژ مجدد سیم کارت خود اقدام نمایید. این بسته برای افراد بالای 18 سال می باشد. برای فعالسازی و شارژ این سیم کارت می توانید از کد ستاره 122 مربع (*122#) استفاده نمایید. استفاده از سیم کارت امارات در ایران در حالت رومینگ امکان پذیر است.

بلیط تور برج العرب Burj Al Arab

سیم کارت رایگان امارات در فرودگاه دبیخرید سیم‌کارت یا شماره مجازی امارات

یکی دیگر از راه های ارتباطی خرید سیم کارت ها و شماره های مجازی امارات می باشد. شما می توانید با مراجعه به سایت های فروش شماره های مجازی امارات، یک شماره یا سیم کارت مجازی از آنها خریداری کنید و ارتباطات خود را از طریق آنها برقرار نمایید.

بهترین ساحل دبی کدام است؟ 10 ساحل زیبای دبی از دیدگاه گردشگران

استفاده از رومینگ همراه اول در دبی

همراه اول یکی از بزرگترین اپراتورهای ایرانی می باشد. این اپراتور علاوه بر ارائه خدمات در داخل کشور، در خارج از کشور (کشورهای قراردادی) نیز آماده ی ارائه خدمات به کاربران خود می باشد. برای استفاده از سیم کارت همراه اول خود در دبی فقط کافیست حالت رومینگ همراه اول را در گوشی خود فعل نمایید. برای فعالسازی و استفاده از رومینگ همراه اول می توانید با وارد کردن کد ستاره 10 ستاره 29 مربع (*10*29#) یا ارسال عدد 29 به شماره 10 به صورت پیامک، حالت رومینگ را فعال نمایید.

بلیط برج خلیفه دبی Burj Khalifa

استفاده از رومینگ همراه اول در دبیاستفاده از رومینگ ایرانسل در دبی

اپراتور ایرانسل نیز این قابلیت را به کاربران خود ارائه می دهد که در خارج از کشور نیز بتوانند از خدمات سیم کارت ایرانسل خود استفاده نمایند. برای فعالسازی سرویس رومینگ ایرانسل باید کد ستاره 111 ستاره 1 مربع (*111*1#) را وارد نمایید. پس از فعالسازی سرویس رومینگ باید در گوشی خود گزینه ی رومینگ سیم کارت را فعال کنید.

اجاره خودرو در دبی (رنت ماشین در دبی)

استفاده از رومینگ ایرانسل در دبیهزینه رومینگ سیم کارت همراه اول و ایرانسل و رایتل در امارات

هزینه ی مکالمه، اینترنت و … در حالت استفاده از رومینگ سیم کارت همراه اول، ایرانسل و رایتل در خارج از کشور، مانند تعرفه ی داخل کشور نیست و هزینه های آن به تعرفه های کشوری که به آن سفر کرده اید، بستگی دارد. بهتر است حتما از تعرفه های کشور دبی یا هر کشور دیگری که به آن سفر کرده اید مطلع شوید تا در پایان سفر دچار مشکل و مجبور به پرداخت هزینه ی سنگین بابت برقراری ارتباطات خود، نشوید.

معرفی پارک آبی آکواونچر Aquaventure waterpark

دیگر راه‌ های ارتباط از دبی با ایران

علاوه بر تهیه سیم کارت و تماس و پیامک راه های دیگری برای ارتباط از دبی با ایران وجود دارد که تنها نیازمند اینترنت است. از آنجایی که معمولا در هتل های دبی وای فای رایگان ارائه می شود، استفاده از دیگر راه های ارتباطی نظیر واتساپ، تلگرام، اینستاگرام و … برای مسافرین به صرفه تر خواهد بود. از طریق این پیام رسان ها یا هر پیام رسان دیگری که از آن استفاده می کنید، می توانید فقط با داشتن اینترنت به راحتی با دوستان و آشنایان خود در ایران ارتباط پیامکی یا تماسی برقرار نمایید.

بلیط باغ گل معجزه دبی | میراکل گاردن دبی

دیگر راه‌ های ارتباط از دبی با ایراناستفاده از کارت تلفن و باجه ‌های عمومی و کارت تلفن بین ‌المللی

یکی دیگر از روش های برقراری ارتباط از دبی با ایران، استفاده از باجه های تلفن عمومی و کارت های بین المللی می باشد. با خرید و استفاده از این کارت ها می توانید از باجه ها عمومی تلفن تماس برقرار کنید. این کارت ها را میتوانید هر چقدر که می خواهید شارژ کنید و از آن استفاده نمایید.

معرفی چرخ و فلک عین دبی Ain Dubai

جمع بندی

همانطور که گفتیم شهر دبی یکی از جذاب ترین شهر های خلیج فارس برای مسافرین می باشد. هر ساله مسافرین زیادی از ایران به دبی سفر می کنند و همه ی ما میدانیم که در دنیای امروزه داشتن ارتباطات بسیار ضروری می باشد. مسافرانی که به دبی سفر می کنند، برای برقراری ارتباط با ایران می توانند از تهیه سیم کارت های امارات از اپراتورها یا فعالسازی حالت رومینگ سیم کارت ایرانی خود بهره مند شوند.  دبی دیسکانت یکی از سایت های ارائه دهنده انواع بلیط های تخفیف دار دبی و همچنین واچر دبی می باشد. در این سایت، انواع بلیط های تفریحات دبی با قیمتی باور نکردنی قابل دسترس می باشد. راه های ارتباطی با ما واتس آپ، تماس تلفنی، اینستاگرام و پست الکترونیکی است، همچنین با مراجعه به صفحه تماس با ما می توانید با ما در ارتباط باشید.


دیگر تفریحات دبی:

گشت شهری دبی

پارک های آبی دبی

شهر بازی و پارک های موضوعی دبی

تفریحات کودکان دبی

تفریحات دریایی دبی

تفریحات لوکس دبی

سایر تفریحات دبی

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانه