تور با لیدر فارسی - 1

تور لیدر دبی [راهنمای فارسی زبان تورهای دبی]

دبی یک شهر جذاب با ساحل شنی و جاذبه های گردشگری دبی نظیر پارک های آبی دبی، سواحل توریستی دبی، مراکز خرید دبی و … در کشور امارات متحده عربی است. تورهای مختلفی از طرف مجموعه های گوناگونی برگزار می شود، اما چیزی که در تورهای دبی حائز اهمیت و لازم است داشتن راهنما و لیدر فارسی زبان می باشد. از این رو که زبان مردم این شهر، عربی و انگلیسی است و احتمالا بسیاری از افرادی که از ایران به دبی سفر می کنند به این زبان ها مسلط نیستند، لازم است یک راهنمای فارسی زبان که به زبان عربی نیز مسلط است در تور همراه مسافران باشد.

شما با مراجعه به سایت دبی دیسکانت، می توانید قیمت انواع تفریحات دبی را بررسی نمایید. دبی دیسکانت آماده ارائه انواع بلیط های تخفیف دار و همچنین تفریحات دبی می باشد. در ادامه به بررسی مزیت های وجود تور لیدر فارسی زبان در تورهای دبی خواهیم پرداخت. آنچه در ادامه مطلب خواهید خواند، عبارتند از:

تور با لیدر فارسی در دبیتور لیدر کیست؟

تور لیدر یا راهنمای تور به افرادی گفته می شود که با شهر یا کشوری که قصد سفر به آن را دارید آشنایی کامل داشته باشند و به زبان شهر یا کشور مبدا و مقصد نیز مسلط باشند. این افراد در طول سفر راهنمای مسافرین خواهند بود و با برنامه ریزی و اطلاعات خود مسافرین را در سفر هدایت خواهند کرد. این افراد هرآنچه لازم است راجع به سفر بدانید، در اختیار شما قرار می دهند و در زمان بازدید شما از جاذبه های گردشگری و دیگر مکان ها، توضیحات لازم را به شما ارائه خواهند داد. همچنین این افراد به دلیل مسلط بودن به زبان کشور مبدا و مقصد، راه ارتباطی شما با مردم کشوری که به آن سفر کرده اید هستند.

تور لیدر کیست؟تورهای دبی با لیدر فارسی زبان

اگر قصد سفر به دبی را دارید و با زبان عربی و شهر دبی آشنایی کافی ندارید، توصیه می کنیم برای داشتن سفری بهتر و صرفه جویی در هزینه و وقت خود، حتما تورهای دبی با لیدر فارسی زبان را برای سفر خود انتخاب نمایید. تورهایی که دارای لیدر یا راهنمای فارسی زبان هستند، دارای لیدری می باشند که به خوبی مسلط به زبان عربی هستند و آشنایی لازم را با انواع تفریحات دبی و مناطق گردشگری آن دارند، به این ترتیب شما یک سفر آگاهانه و بسیار عالی را تجربه خواهید کرد زیرا یک فرد با تجربه و مسلط در طول سفر همراه شما خواهد بود.

شاید این مطلب برای شما مفید باشد: برنامه سفر به دبی

تورهای دبی با لیدر فارسی زبانویژگی تور لیدر ایرانی در دبی یا راهنماهای فارسی زبان

افرادی که به عنوان تور لیدر یا راهنمای فارسی زبان برای تورهای دبی انتخاب می شوند باید از ویژگی هایی نظیر موارد زیر برخوردار باشند، تا بتوانند به خوبی مسافرین را در شهر دبی راهنمایی نمایند.

 • تور لیدر باید به زبان فارسی و عربی کاملا مسلط باشد.
 • فردی که برای راهنمای تور انتخاب می شود، باید با جاذبه های گردشگری دبی، رستوران های دبی، بهترین مراکز خرید دبی و دیگر مکان هایی که ارزش بازدید و مراجعه دارند را به خوبی بشناسد.
 • با مسیر های مناسب برای رفتن به مقصد مورد نظر آشنایی کامل داشته باشد.
 • از مناسب ترین روش ها حمل و نقل برای هر مکان مطلع باشد.
 • ساعات مناسب روز برای مراجعه به هر مکان را ارزیابی کند و در بهترین ساعت مسافران را برای رفتن به آنجا راهنمایی کند.
 • احساس مسئولیت و فداکاری داشته باشد.

شاید این مطلب برای شما مفید باشد: هزینه سفر به دبی چقدر است؟

ویژگی لیدر تور ایرانی در دبی یا راهنماهای فارسی زبانمزیت تور با راهنمای فارسی زبان

از آنجایی که زبان مردم شهر دبی، عربی است در سفر با هر هدفی به این شهر نظیر تحصیل در دانشگاه ها و مدارس دبی، تجارت در دبی، خرید از بهترین مراکز خرید دبی، گردش در جاذبه های گردشگری دبی و … در صورت بلد نبودن زبان عربی و آشنا نبودن با شهر دبی، نیاز به یک تور لیدر فارسی زبان خواهید داشت. از مزیت های تور با راهنمای فارسی زبان و داشتن یکی تور لیدر مسلط به زبان فارسی و عربی که با چالش های سفر به دبی آشنایی داشته باشد، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • صرفه جویی در زمان و مراجعه به مراکز خرید دبی یا جاذبه های گردشگری دبی در ساعات مناسب روز.
 • برقراری ارتباط با افرادی که در طول سفر با آن ها مواجه می شوید نظیر فروشنده ها، مدیریت یک مکان، مسئول هتل و … .
 • انتخاب بهترین و کم ترافیک ترین راه و روش حمل و نقل (اتوبوس، تاکسی، مترو و …) برای رفتن به هر مکان در دبی.
 • توضیح و توصیف کامل مکان هایی که از آن ها بازدید می کنید.
 • معرفی بهترین تفریحات دبی در آن فصل و زمانی که به دبی سفر کرده اید.

مزیت تور با راهنمای فارسی زبانراهنمای فارسی زبان دبی مناسب چه کسانی می باشد؟

راهنمای فارسی زبان در دبی برای افراد زیر لازم و مناسب است تا بتوانند به خوبی به هدف خود از سفر به دبی برسند.

افرادی که برای تحصیل به دبی می روند: دانشجویان یا دانش آموزانی که قصد تحصیل در دبی را دارند، برای انجام امور اداری، ثبت نام ها، تهیه ی خوابگاه و … نیاز به یک راهنمای فارسی زبان دارند تا بتوانند امور مربوط به تحصیل خود را به درستی انجام دهند.

گردشگران ایرانی که به زبان عربی مسلط نیستند: گردشگران ایرانی که به زبان عربی مسلط نیستند و می خواهند یک سفر خوب با بودجه ی مناسب و صرفه جویی در زمان را در سفر خود تجربه کنند، حتما به یک راهنمای فارسی زبان در دبی نیاز خواهند داشت، زیرا یک نفر که با زبان عربی و شهر دبی آشنایی کامل داشته باشد می تواند با برنامه ریزی مناسب و دقیق گردشگران را برای بازدید و یک سفر کامل راهنمایی نماید.

افرادی که در دبی تجارت و بازرگانی می کنند: تجار و بازرگانانی که با شرکت ها یا افرادی در دبی کار می کنند نیز به راهنمای فارسی زبان نیاز دارند تا بتوانند با شرکا و افرادی که با آن ها در دبی وارد کار می شوند، ارتباط برقرار نمایند.

راهنمای فارسی زبان دبی مناسب چه کسانی می باشد؟جمع بندی

همانطور که گفتیم اگر قصد سفر به شهر دبی را دارید، برای داشتن سفری فوق العاده لازم است یک تور لیدر فارسی زبان در طول سفر همراه شما باشد. وجود یک راهنمای فارسی زبان در تور دبی، می تواند در صرفه جویی زمان و هزینه های سفر بسیار کمک کننده باشد. از طرفی برقراری ارتباط با افرادی که در طول سفر با آنها سر و کار دارید نیز مستلزم یک نفر است که رابط میان شما و آن افراد باشد.

دبی دیسکانت یکی از سایت های ارائه دهنده انواع بلیط های تخفیف دار دبی و بزرگ ترین ارائه دهنده تفریحات دبی می باشد. در این سایت انواع بلیط های تفریحات دبی با قیمتی باور نکردنی قابل دسترس می باشد. راه های ارتباطی با ما واتس آپ، تماس تلفنی، اینستاگرام و پست الکترونیکی است، همچنین با مراجعه به صفحه تماس با ما می توانید با ما در ارتباط باشید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانه