نمایشگاه طراحی داخلی ایندکس دبی 2024 (دکوراسیون داخلی)

نمایشگاه طراحی داخلی ایندکس دبی 2024 (دکوراسیون داخلی)

می 27, 2024

نمایشگاه ایندکس به عنوان مهم‌ترین محل گردهمایی برای تمام متخصصان طراحی داخلی و تجهیز فضا شناخته می‌شود. این رویداد، نوآوری، سرمایه‌گذاری، طراحی و رشدی را که در قلب دبی در حال رخ دادن است، به نمایش می‌گذارد.

به مدت بیش از 30 سال، INDEX به یک مرکز جهانی برای طراحی داخلی و دکوراسیون تبدیل شده است که در آن، خریداران می‌توانند با برندها و تامین‌کنندگان جهانی در زمینه مبلمان، کفپوش، روشنایی، منسوجات و موارد دیگر ملاقات کنند.

نمایشگاه طراحی داخلی ایندکس دبی 2024

در این نمایشگاه طیف وسیعی از برندهای جهانی گرد هم می آیند تا آخرین نوآوری ها و فناوری های پیشرفته ای را که زمینه طراحی داخلی و معماری را شکل می دهد، به نمایش بگذارند.

  • زمان برگزاری ایندکس دبی: 4 – 6  ژوئن 2024 (15 الی 17 خرداد ماه 1403) | ساعت 10:00 الی 18:00
  • مکان برگزاری ایندکس دبی: مرکز تجارت جهانی دبی

در ادامه این مطلب از دبی دیسکانت با این نمایشگاه دیدنی بیشتر آشنا خواهیم شد. همچنین می توانید در این سایت قیمت تفریحات دبی را بررسی نمایید، دبی دیسکانت آماده ارائه انواع بلیط های تخفیف دار و همچنین تفریحات دبی می باشد.

ایندکس دبی 2024

نمایشگاه مبلمان و طراحی داخلی ایندکس دبی

سه روز شبکه‌سازی، تأمین منابع و بستن قراردادهای تجاری

نمایشگاه طراحی داخلی ایندکس دبی 2024، مهم‌ترین محل گردهمایی برای صنعت طراحی داخلی است که برای ایجاد سه روز ارتباطات بی حد و مرز، شبکه سازی و رشد حرفه ای در منطقه پر جنب و جوش خاورمیانه و شمال آفریقا (MENA) طراحی شده است. در ایندکس دبی خریداران به دنبال یافتن آخرین محصولات و نوآوری‌هایی هستند که چشم انداز صنعت طراحی داخلی را تغییر می‌دهد و با برندها و تامین کنندگان برتر مبلمان، کفپوش، منسوجات، دکوراسیون، روشنایی و موارد دیگر ارتباط برقرار خواهند کرد.

شاید این مطلب برای شما مفید باشد: نمایشگاه های دبی 2024

مزایای شرکت در ایندکس دبی 2024

  • از محصولات پیشرفته بیش از ۴۰۰ برند معتبر محلی و بین المللی بازدید می کنید.
  • در کنفرانس‌های نمایشگاه، از بیش از ۱۰۰ رهبر صنعت خواهید آموخت، زیرا آنها آخرین روندها را معرفی و بر چالش‌های بازار غلبه می‌کنند.
  • با برقراری ارتباط با مخاطبین بین المللی باسابقه در صنعت، شبکه و چشم انداز تجاری خود را گسترش می دهید.
  • با جدیدترین نوآوری‌ها و روندهای طراحی داخلی که چشم انداز کسب و کار را شکل می‌دهند، اطلاعات خود را به‌روز می کنید.
  • در بحث‌ها شرکت کرده، مشارکت‌های جدیدی را پرورش می دهید و به بازارهای جدیدی دسترسی پیدا خواهید کرد.

شاید این مطلب برای شما مفید باشد: برنامه سفر به دبی

در ایندکس دبی 2024 با چه کسانی ملاقات می کنید؟

در ایندکس دبی 2024 فرصت‌های تجاری جدیدی را با پیشگامان صنعت کشف می کنید. در این گردهمایی طیف وسیعی از برندهای جهانی گرد هم می آیند تا آخرین نوآوری ها و فناوری های پیشرفته ای را که زمینه طراحی داخلی و معماری را شکل می دهد، به نمایش بگذارند. با حضور شرکت‌های تأثیرگذار در این رویداد، آماده شبکه‌سازی و کشف فرصت‌های تجاری جدید و هیجان‌انگیز باشید.

شاید این مطلب برای شما مفید باشد: برگزاری نمایشگاه کریپتو اکسپو دبی 2024

ارتقا مهارت و کسب امتیاز CPD در ایندکس دبی

کنفرانس‌ها توسط صدور گواهینامه CPD، برترین و بزرگترین سازمان مستقل اعتباربخشی CPD در جهان که در تمامی بخش‌های صنعت فعالیت می‌کند، تأیید شده است.

 در ایندکس دبی از طریق بحث‌های عمیق، ارائه‌های جذاب و کارگاه‌های تعاملی، محیطی را شکل می دهند که در آن خلاقیت شکوفا شده و مرزها جابجا می‌شوند. این رویداد، از معماری تا طراحی داخلی، طراحی محصول تا برنامه‌ریزی شهری را در بر می‌گیرد و با تجلیل از تنوع و نبوغ رشته‌های طراحی، الهام‌بخش شرکت‌کنندگان برای بازآفرینی دنیای اطرافشان و شکل دادن به آینده طراحی می باشد.

شاید این مطلب برای شما مفید باشد: ویزا توریستی دبی

نمایشگاه مبلمان و نساجی در ایندکس دبی

در نمایشگاه مبلمان و نساجی، کشف کنید که چگونه منسوجات، فضای داخلی معاصر را شکل می دهند. این رویداد شامل پنل های جذاب در مورد بحث در مورد پایداری، عملکرد و تأثیر منسوجات بر طراحی است. به رهبران صنعت بپیوندید و همه چیز را از سبک های مختلف کاوش کنید، یاد بگیرید که زیبایی را با کاربردی بودن هماهنگ کنید.

این اجلاس که باید در آن شرکت کرد، نگاهی عمیق به چشم انداز نساجی در طراحی داخلی ارائه می دهد. شما با مهارت هایی برای ادغام جذابیت زیبایی شناختی با نیازهای مناطق پرتردد خارج می شوید و طرح های خود را زیبا و پایدار می کنید.

نمایشگاه مبلمان و نساجی در ایندکس دبی

مکان گردهمایی ایندکس دبی 2024

 ایندکس دبی 2024، مهم‌ترین محل گردهمایی برای صنعت طراحی و تجهیز فضای داخلی است که در دبی برگزار می‌شود. این رویداد 3 روزه از 4 تا 6 ژوئن 2024 (15 الی 17 خرداد ماه 1403)، به طول می‌انجامد.

در اینجا خلاصه‌ای از آنچه می‌توانید انتظار داشته باشید، آورده شده است:

  • نمایشگاه محصول، طراحی و فناوری: محصولات پیشرفته را از بیش از 400 برند محلی و بین‌المللی که جدیدترین روندها را در مبلمان، کفپوش، منسوجات، دکوراسیون، روشنایی و موارد دیگر به نمایش می‌گذارند، کاوش خواهید کرد.
  • سخنرانی ها و شبکه سازی صنعت: از بیش از 100 رهبر صنعت از طریق کنفرانس ها و کارگاه های آموزشی می آموزید. شبکه خود را گسترش داده و با مخاطبین بین المللی باسابقه در صنعت ارتباط برقرار می کنید.
  • مبلمان و نساجی: این نمایشگاه به طور عمیق به دنیای منسوجات در طراحی داخلی می پردازد و تأثیر آن بر طراحی، عملکرد و پایداری را بررسی می کند.

نحوه شرکت در ایندکس دبی 2024

می توانید بلیط ورودی INDEX را به صورت آنلاین از وب سایت رسمی نمایشگاه یا در محل نمایشگاه در مرکز تجارت جهانی دبی تهیه کنید. توصیه می شود از قبل به صورت آنلاین در سایت نمایشگاه ثبت نام کنید تا از صف های طولانی در محل نمایشگاه جلوگیری شود. برای اطلاعات بیشتر، می توانید به وب سایت رسمی نمایشگاه مراجعه کرده یا با تیم پشتیبانی نمایشگاه تماس بگیرید. با تهیه بلیط بازدید کننده شما این امکان را دارید تا در تمام طول نمایشگاه به تمام غرفه ها و رویدادها دسترسی داشته باشید.

تاریخ برگزاری نمایشگاه طراحی داخلی ایندکس دبی: ۴ تا ۶ ژوئن ۲۰۲۴، زمان: 10:00 الی 18:00 (سه شنبه تا پنجشنبه)

نحوه شرکت در ایندکس دبی 2024

نحوه دسترسی به محل برگزاری ایندکس دبی

متروی دبی

متروی دبی از دو خط اصلی تشکیل شده است: خط قرمز که به دو مسیر جدا می شود و خط سبز. ایستگاه متروی مرکز تجارت جهانی دبی را در امتداد خط قرمز پیدا خواهید کرد. از آنجا، پیاده روی کوتاهی تا سالن های 1- 8 فاصله دارد و رفت و آمد را آسان تر می کند.

تاکسی دبی

تاکسی دبی به عنوان یک وسیله نقلیه محبوب، به صورت شبانه روزی برای پاسخگویی به نیازهای مسافرتی شما فعالیت می کند. سفر شما به ایندکس دبی با راحتی تاکسی های دبی که شما را مستقیماً کنار درب ورودی محل برگزاری می برند، بی نقص می شود.

اتوبوس دبی

سیستم اتوبوس دبی یک تجربه عالی برای رفت و آمد در سراسر شهر را ارائه می دهد. با ناوگان وسیعی از اتوبوس ها، پیمایش از طریق مناطق شهری واقعاً بدون زحمت قابل دسترسی است. برای مسافرانی که قصد استفاده از اتوبوس برای رفتن به ایندکس دبی را دارند، حتماً ایستگاه اتوبوس World Trade Centre Hotel 1 را پیدا کنید، زیرا این ایستگاهی است که شما را به سالن های نمایشگاه می رساند.

سخن آخر

شرکت در نمایشگاه های دبی 2024 فرصتی استثنایی برای بازدید از شهر دبی محسوب می گردد. نمایشگاه طراحی داخلی دبی یک رویداد مهم برای هر کسی است که در صنعت طراحی داخلی در منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا فعالیت می‌کند یا به آن علاقه‌مند است.

نمایشگاه ایندکس دبی، فرصتی عالی برای کشف جدیدترین محصولات و نوآوری‌ها، اطلاع از آخرین روندها، ایجاد ارتباط با سایر متخصصان صنعت و شرکت در طیف وسیعی از رویدادها و سمینارها می باشد. در این مطلب از دبی دیسکانت اطلاعات کاملی از نمایشگاه ایندکس دبی 2024 در اختیار شما قرار دادیم تا برای سفر به دبی برنامه ریزی بهتری داشته باشید.

دبی دیسکانت یکی از سایت های ارائه دهنده اجاره خودرو در دبی و بزرگ ترین ارائه دهنده تفریحات دبی می باشد. در این سایت انواع بلیط های تفریحات دبی با قیمتی باور نکردنی قابل دسترس می باشد. راه های ارتباطی با ما واتس آپ، تماس تلفنی، اینستاگرام و پست الکترونیکی است، همچنین با مراجعه به صفحه تماس با ما می توانید با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانه